Siyez Unlu Erişte 350 gr 22,75 tl (7007)

0,00
İndirim Oranı : % İndirim

Katkısız Ev Yapımı Siyez Unlu Erişte

ADET :
Tavsiye Et

 

Siyez Unlu Erişte 


Hiç bir katkı olmaksızın yaptığımız eriştelerimizi afiyet ve sağlıkla yiyebilirsiniz.


 Siyez Unu Faydaları:


Buğdayın atası olarak bilinen en eski buğdaylardan biri olan siyez sağlıklı beslenmek isteyenlerin öncelikli tercihleri arasına girdi. Bunun sebebi on bin yıllık geçmişi ve değişmeyen kromozom yapısıyla GDO'ya meydan okumasıdır. Dayanıklı yapıdaki siyez buğdayından öğütülmesi dışında başka bir işlem görmeden hazırlanan siyez unu Eski Tadında farkıyla sizlere ulaşmaya hazır.


 


Pişirme Önerisi:


1 bardak Misbahçem Siyez Unlu Erişteye 1,25 lt su koyarak pişirebilirsiniz. Su kaynadıktan sonra erişteleri içine atınız. Suyu çektirildikten sonra tereyağında pul biber, kırmızı toz biberle sos hazırlayıp afiyetle yiyebillirsiniz.

  

 

 

 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız taptaze sebze, meyveleriniz ve doğal ürünleriniz 24 saat içerisinde özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.


Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe saat 13:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, bu tarihten sonraki siparişleriniz ise sonraki Pazartesi kargoya teslim edilir.

Perşembe günleri dahil olmak üzere saat 13:00'a kadar olan tüm siparişlerinizi o gün içerisinde; 13:00 'dan sonraki siparişlerinizi 

ertesi gün kargoya veriyoruz. Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım 

gün çalıştığından dolayı Perşembe 13:00'dan sonra; Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz

Siparişini Cumartesi öğle saatine kadar 

kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi Cumartesi

 

 teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz. Teşekkürler :)


* Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.