Organik Yeşil Kırma Zeytin 900 gr 45 tl
Organik Yeşil Kırma Zeytin 900 gr 45 tl
Organik Yeşil Kırma Zeytin 900 gr 23,50 tl

Organik Yeşil Kırma Zeytin 900 gr 45 tl (YRLM22)

Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

Organik Yeşil Kırma  Zeytin 900 gr

:

 

Organik Yeşil Kırma Zeytin

Kahvaltıların vazgeçilmezi yeşil zeytin tamamen organik yollarda yetiştirip toplamıştır ve hiçbir kimyasal işlem uygulanmadan üretilmiştir. Yedikçe doyamayacağınız organik zeytin sofralarınızı süsleyecektir.
Karaciğerin temizlenmesinde yararlıdır. Sabahları yeşil zeytin ile güne başlamak karaciğerin güne zinde başlaması demektir. Dalak ve bağırsak sağlığı açısından da önemlidir. Metabolizmayı hızlandıran zeytin çocukların gelişiminde de destekleyicidir. Yorgunluğu önler, kemik sağlığını korumakta yardımcıdır.

  


 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız taptaze sebze, meyveleriniz ve doğal ürünleriniz 24 saat içerisinde özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.


Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, bu tarihten sonraki siparişleriniz ise sonraki Pazartesi kargoya teslim edilir.

 

Perşembe günleri dahil olmak üzere saat 11:00'a kadar olan tüm siparişlerinizi o gün içerisinde; 11:00 'dan sonraki siparişlerinizi 

ertesi gün kargoya veriyoruz. Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım 

gün çalıştığından dolayı Perşembe 11:00'dan sonra; Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz

Siparişini Cumartesi öğle saatine kadar 

kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi Cumartesi

 

 teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz. Teşekkürler :)


* Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

 

 
 
 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.