Organik Yemekten Sonra Çayı 40 gr 18 tl (YRLM26)

Organik Çay

  

Organik Yemekten Sonra Çayı

 

 İçindekiler: Portakal kurusu, Kekik

 

 

 

Organik tarım koşullarına göre doğaya hiçbir zarar verilmeden, bitki kuralları göz önünde bulundurularak ekilmiş ve zamanında toplanarak, hormonsuz üretilmiştir. 

 

 

Uzmanlar tarafından yemek sonrası siyah çay tüketimi demir emilimini eksiye düşürdüğü için pek önerilmez. İçerisinde ki organik portakal kurusu ve organik kekik barındıran yemek sonrası çayını tercih etmeniz enfes olacaktır. Vücuda enerji kazandırır. C vitamini deposu portakal kurusu, karaciğer açısından önemlidir. Metabolizmanın hızlanmasını sağlar. 

  


 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız taptaze sebze, meyveleriniz ve sağlıklı ürünleriniz 24 saat içerisinde özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.


Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, bu tarihten sonraki siparişleriniz ise sonraki Pazartesi kargoya teslim edilir.

 

Perşembe günleri dahil olmak üzere saat 11:00'a kadar olan tüm siparişlerinizi o gün içerisinde; 11:00 'dan sonraki siparişlerinizi 

ertesi gün kargoya veriyoruz. Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım 

gün çalıştığından dolayı Perşembe 11:00'dan sonra; Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz

Siparişini Cumartesi öğle saatine kadar 

kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi Cumartesi

 

 teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz. Teşekkürler :)


* Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

 

 
 
 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.