Organik Domates Salçası 300 gr 31 tl
Organik Domates Salçası 300 gr 31 tl

Organik Domates Salçası 300 gr 31 tl (YRLM02)

Fiyat : ₺31,00(KDV Dahil)

Organik Domates Salçası

:

 

Organik Domates Salçası 

 

Organik domatesler organik tarım koşullarına göre, mevsiminde yetiştirilir ve toplanır. Bu hormonsuz, ince kabuklu ve etli domateslerden hiçbir kimyasal madde kullanmadan salça elde edilir.

Yemeklerinize, çorbalarda ve soslarda lezzet, renk, kıvam ve organiklik katabilirsiniz. Kahvaltılarda ekmek banmalık muhteşem lezzetli çeşitli soslar yapabilirsiniz.

 

Besin değerlerinin yanında faydaları olan organik domates salçası bağışıklık sistemi için önemlidir. Kansızlığı önler, kanser riskini azalltır.

  


 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız taptaze sebze, meyveleriniz ve sağlıklı ürünleriniz 24 saat içerisinde özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.


Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, bu tarihten sonraki siparişleriniz ise sonraki Pazartesi kargoya teslim edilir.

 

Perşembe günleri dahil olmak üzere saat 11:00'a kadar olan tüm siparişlerinizi o gün içerisinde; 11:00 'dan sonraki siparişlerinizi 

ertesi gün kargoya veriyoruz. Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım 

gün çalıştığından dolayı Perşembe 11:00'dan sonra; Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz

Siparişini Cumartesi öğle saatine kadar 

kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi Cumartesi

 

 teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz. Teşekkürler :)


* Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.

 

 
 
 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.