Organik Siyah Sele Zeytin 600 gr 52,5 tl
Organik Siyah Sele Zeytin 600 gr 52,5 tl

Organik Siyah Sele Zeytin 600 gr 52,5 tl (YRLM10)

Organik Siyah Sele Zeytin 600 gr

  

 Organik Siyah Sele Zeytin

Kahvaltıların vazgeçilmezi zeytin tamamen organik yollarda yetiştirip toplamıştır ve hiçbir kimyasal işlem uygulanmadan üretilmiştir. Yedikçe doyamayacağınız organik zeytin sofralarınızı süsleyeceği gibi dilerseniz lezzetiyle hamur işlerinizde de sizlerle olacaktır.
Kalp ve damar sağlığını korumakta, kötü kolesterol seviyesini dengelemektedir. İçerisinde ki antioksidan sayesinde kan damarlarının zarar görmesini engelleyip kalp krizi riskini azaltır. Alerjilere karşı yararlıdır. Demir açısından varlıklı siyah zeytin vücut sağlığı açısından önemliyken saç ve tırnak sağlığını da korumaktadır. Kabızlık problemini giderir. Göz sağlığı için yararlıdır.

  


 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız taptaze sebze, meyveleriniz ve doğal ürünleriniz 24 saat içerisinde özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.


Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, bu tarihten sonraki siparişleriniz ise sonraki Pazartesi kargoya teslim edilir.

 

Perşembe günleri dahil olmak üzere saat 11:00'a kadar olan tüm siparişlerinizi o gün içerisinde; 11:00 'dan sonraki siparişlerinizi 

ertesi gün kargoya veriyoruz. Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım 

gün çalıştığından dolayı Perşembe 11:00'dan sonra; Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz

Siparişini Cumartesi öğle saatine kadar 

kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi Cumartesi

 

 teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz. Teşekkürler :)


* Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.