Granny Smith Elma Ağacım
Granny Smith Elma Ağacım

Granny Smith Elma Ağacım (902)

Adınıza özel kiralık "elma ağacı"

Misbahçem Meyve Ağaçlarını Sizinle Paylaşıyor!

Şehrin stresinden uzaklaşıp, çocuklarınızla, ailenizle, köpeğinizle temiz hava alıp, sağlıklı yaşama yönelip, sağlıklı ve doğal besinler tüketmek istemez misiniz?

   

Hasat Zamanı: Ekim-Kasım ayı boyunca 

  


 

Gelin, dünya üzerindeki en değerli örtü "toprak" ile aranızda sağlam bir bağ oluşturmanıza vesile olalım. Misbahçem'in "Benim Ağacım" projesine siz de üye olun, tüm tarımsal kontrollerini ve hasatını sevgiyle, azimle birlikte yetiştireceğimiz bir ağacınız (ağaçlarınız) olsun!

Kırsal hayatı özleyenlere, hafta sonunu kalabalık AVM'lerde şehrin gürültülü ve kalabalık sokaklarında geçirmek yerine; Misbahçem'in mis kokulu meyve ağaçlarından, "dalından meyve" toplamak isterseniz artık üstünde adınızın yazdığı size ait bir meyve ağacınız olabilir.


 

 

İyi tarım uygulamalarını benimseyerek yetiştirdiğimiz doğal meyvelerimizi içiniz rahat ederek, gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz sağlıklı meyvelerin gelişimlerini, gübreleme zamanını, hormonsuz üretimi, baharda çiçeklenme zamanı üstünde uçan bal arılarını, gerekli ilaçlama tarihlerini ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde nasıl ve neden ilaçlama yaptığımızı sizin olan bir ağaç ile deneyimleyin istiyoruz.

 

İşte bundan dolayı başlıca "Kiraz, Elma, Kivi" meyve ağaçlarımızı yıllık olarak kiralayabilir ve canınız ne zaman doğa ile iç içe olmak isterse o zaman ağacınıza bakmaya gelebilirsiniz. Ve hasat mevsimi her hafta gelip dalından meyvelerinizi toplayabilirsiniz.

Amacımız; doğayı korumak, yeni nesile ağaç ve doğa sevgisi aşılamak, apartman aralarında ve teknoloji içinde kaybolduğumuz anlardan uzaklaşıp, ağaç sevgisini, doğa sevgisini yeniden anımsamak.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.