Ayva 1 kg 9,90 tl (190)

Dalından Taptaze Ekmek Ayvası 

Misbahçem Ayva  


Sadece kendi çiftliğimizde iyi tarım uygulamalarıyla yetiştirdiğimiz doğal ayvalarımızı güvenle ve sağlıkla tüketebilirsiniz.

 

1 kg Misbahçem Ayva kdv dahil 7,90 tl 

 


      

 

Ayvanın Özellikleri Faydaları ve Yararları Nelerdir?


İçinde şeker, pektin, tanin gibi maddeler vardır. Ayvanın içindeki vitaminler hayatımız için pek lüzumludur. 

 Ayva çekirdeklerini suda kaynatmakla yapışkan bir madde hasıl olur ki, dudak ve meme çatlaklarında ve bazı egzamalarda deri üzerine sürmek için kullanılır. Tatlısının tabiatı soğuk ve yaştır. Ekşisinin tabiatı soğuk ve kurudur. Mideye kuvvet verir, kusmayı önler, yemeği hazmettirir. Taze çiçeği baş ağrısını giderir. Kalbe ve beyine kuvvet verir.

 

 

         

      

 

 

 


 

Siz sipariş verdiğinizde dalından özenle topladığımız taptaze sebze, meyveleriniz ve doğal ürünleriniz 24 saat içerisinde özel ambalajlarında zedelenmeden kargoya teslim edilir.


Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe saat 11:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, bu tarihten sonraki siparişleriniz ise sonraki Pazartesi kargoya teslim edilir.

Perşembe günleri dahil olmak üzere saat 11:00'a kadar olan tüm siparişlerinizi o gün içerisinde; 11:00 'dan sonraki siparişlerinizi 

ertesi gün kargoya veriyoruz. Kargo şirketleri Cumartesi günleri yarım 

gün çalıştığından dolayı Perşembe 11:00'dan sonra; Cuma, Cumartesi ve Pazar verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya veriyoruz

Siparişini Cumartesi öğle saatine kadar 

kargodan kendi almak isteyen müşterilerimizin bizi bilgilendirmesi yeterlidir. Bu durumda siparişinizi Cumartesi

 

 teslim alabileceğiniz şekilde kargoya teslim edebiliriz. Teşekkürler :)


* Hava şartlarına bağlı olarak teslim süresi değişiklik gösterebilir.